Adres ⁚ "Gospodarstwo Agroturystyczne Daleko Od Szosy" Kaplica 8, 83-315 Kaplica Rezerwacje ⁚ +48 609 180 864

Jazda konna:
Każdy kto ma ochotę może pojeździć konno w siodle lub dzieci na kucyku. Urozmaiceniem jazdy konnej jest zwiedzanie pięknych malowniczych terenów.

Pokoje gościnne:
Mamy do dyspozycji gości trzy pokoje. Każdy pokój przystosowany jest na cztery osoby. Oprócz tego jest salon, w którym spożywa się posiłki i można oglądać telewizję.

Wozy drabiniaste i kuligi:
O każdej porze roku jest możliwość wycieczki wozem drabiniastym zaprzężonym przez dwa konie. A gdy tylko spadnie śnieg zapraszamy do nas na kuligi.
Zarówno jedna jak i druga wycieczka trwa ok. dwóch godzin. Za każdym razem jest ognisko i wspólna zabawa. Jest możliwość zamówienia u nas tradycyjnego grzańca, kiełbaski, swojskiego chleba ze smalcem i bigosu. Na życzenie gości mogą być również inne potrawy. Wycieczka taka odbywa się przepiękną trasą lasem, gdzie można podziwiać nasze malownicze tereny.
Taka wspaniała atrakcja może być zorganizowana zarówno z okazji urodzin, imprezy pracowniczej, spotkań rodzinnych jak i towarzyskich w plenerze.

Plac zabaw:
Każdy kto przywiezie do nas swoje mniejsze lub większe pociechy nie musi martwić się o to że będą się nudzić. W ogrodzie jest plac zabaw, gdzie każdy znajdzie dla siebie zajęcie. U nas również są dzieci i mogą wspólnie się bawić. Jest również możliwość zorganizowania dziecinnej imprezy urodzinowej lub innej (Kinder bal).

Ogród:
Przy domu jest duży ogród gdzie również można odpoczywać. Do dyspozycji gości jest miejsce do siedzenia, huśtawka, miejsce do zabawy i wspólnego grillowania. Organizujemy również imprezy na życzenie gości przy ognisku lub grilu przy muzyce z posiłkiem.

Zarybiony staw:
Miłośnicy wędkowania również znajdą zajęcie w naszym gospodarstwie. Staw jest zarybiony i można sobie połowić ryby.

Trasy piesze i rowerowe oraz las pełen jagód i grzybów:
W zasięgu naszego gospodarstwa są lasy, gdzie są kilometry dróg, którymi można zarówno spacerować jak i jeździć rowerami. Do dyspozycji gości mamy również rowery.  W lasach tych również rosną grzyby i jagody, więc grzybiarzy i zbieraczy jagód również miło zapraszamy w nasze strony.

Kaszubska kuchnia:
Odpoczywając u nas można również dobrze i smacznie zjeść. Przyrządzamy posiłki na życzenie gości. Większość potraw przyrządzana jest z produktów pochodzących z naszego gospodarstwa. Pieczemy swojski chleb, polecamy swojskie wyroby i wędliny.

Zawsze znajdzie się również coś dla łasuchów. Pieczemy pyszne ciasta i robimy desery.